Kezdőlap

Tótkomlós

Iskolai élet
Hírek
Bemutatkozás
Iskolai dokumentumok
Iskolatörténet
O našej škole
Szakkörök
Harmónia
Diákjaink
Tantestület
Eredményeink
Elsősöknek
Rendezvényeink
Terembérlés
Pályázatok
Alapítvány
Óvoda
Diákönkormányzat
Žiacke stránky
Képek iskolánk életéről
Galéria

Diákjaink - Naši žiaci

2016/2017.

 

 

1. osztály/trieda (Duszka Ida)

 

Csontos Nelli

Dani Róbert József

Fazekas Alexandra Nikolett

Fenyvesi Dorina

Gyivicsan Noémi

Hajdu Bence Zsigmond

Hajdu Kevin

Jáhn Melinda Dóra

Juhász Bettina Erzsébet

Karászi István

Kiss Bence

Lakatos Dániel

Lakatos Lorenzó

Malya Lia

Molnár Bence

Pál Jázmin Csilla

Proházka Nóra

Simó Leila Katalin

Simon Viktória Dóra

Szikora Szonja Szabina

Varga Jázmin Rebeka

 

2. a trieda (Mészárosné Hovorka Edit )

 

Almási Gergely Milán

Arany Mária Erzsébet

Bartos Anett Lili

Csabai Dániel

Gál Gábor

Györfi Dávid József

Hovorka Martin

Karasz Viktor

Kovács Jázmin Fanni

Lakatos Brendon István

Miskei Péter

Miskei Zoltán

Moszheim Roland

Simon Renáta Virág

Skoda Milán Szabolcs

Szabó Zoé

2. b trieda (Fenyvesiné Szuda Judit)

Birkás Dusán Alex

Duszka Zoltán

Iulco Csilla Laura

Kolompár Kevin

Lehoczki Bálint

Lestyán Szilvia

Medve Melánia

Nyiregyházki Gábor

Pál István László

Pálfi Lilian

Roszkos Dávid Róbert

 Takács Levente

 

 

 

 

 

 

 

3.trieda (Varga Nóra)

Almási Alina Léna

Benyó Kevin

Bordás Erik

Gyüre Fanni

Csizmadia Etelka Éva

Farkas Diána

Fekete Dorina

Ferenczi Balázs Márk

Kovács Lilien Leila

Hajdu Zoltán

Horváth Lara

Keszeli Zoltán

Klement Zétény Csaba

Krátky Emese Réka

Nyiri István Zoltán

Kretovics Fruzsina

Proházka Ágnes

Lestyán Linda

Tóth Ádám

Oláh Panna Fruzsina

Olaru Denisz

Szpisák András Miroslav

Varga Szabolcs

 

 

4.trieda  (Fülöp Imréné)

Bakos Regina

Durkó Zsolt

Faragó Katalin

Fári Dezső Attila

Horváth Laura

Jáhn Krisztina Réka

Katona Dzsenifer

Kozák Andrea

Molnár Noémi

Otrok Alex

Poszt Szilvia Gina

Puskely Valter Márk

Simon Fruzsina

Szilvási Fanni

Szpisjak Laura

Szuda Mátyás

Téglás Patrícia

 

 

 

5. trieda (Pataki Aliz)

Antal Mihály

Bedron Viktória

Bordás Levente

Burtics Hunor

Dani Regina Jázmin

 

 

 

Faggyas Ábel János

Faragó András

Kispál Hanna

Klement Hanna Detti

Kónya Máriusz

 

 

 

Kovács Jázmin

Kun Dominik Erik

Lóczi Regina

Sajtos Antal

Simon Petra Andrea

 

 

 

Somogyvári Levente

Szpisák Emma Szlávka

Zsilák Balázs

 

 

 

 

 

6. trieda (Proházkáné Keresztúrszki Éva)

Balog Lívia

Bánfi Ditte Éva

Czirle László

Karkus Levente

Kedves Bíborka

 

Molnár Tibor

Rácz Edina Eszter

Rádai Márk

Sánta Milán

Stéfán Zsófia Bernadett

 

Szpisák Anna Bozsena

Téglás Patrik

Urbancsok Ágnes

Valjer Dániel

 

 

 

 

7. trieda (Bajczer Jánosné)

Bocsik Szabina

Csabai Levente

Dunai Adrián

Hovorka Mirtill

Husvét Larissza Alina

Keszeli Klaudia

Kojnok Boglárka

Koleszár Nóra

Kovács Anita

Kretovics Renáta

Lukács Viktória

Mészáros Levente

Nagy Eszter

Szabó Ábel Szebasztián

Szpisjak Kornél

Szuda György

Takács Áron

Tóth Eszter

Tóth Máté

Tóth Tamás

Urbancsok Zoltán

Vass Norbert

8. trieda (Ondrejó Anna)

Bada Bálint

Bárány Gergő

Bordás Viktor

Horváth Henrik

Kergyó Márta

Kispál Kiara

Lipták Dominik András

Pomucz Dávid

Pomucz Klaudia

Rácz Rebeka

Tószegi Nikolett Tünde

Urbán Goldina Csilla

Varga Viktória Léna

Zombori Viktória

Szabó Marcell

 

 

 

 

 

 

 

 

Ugrás a lap tetejére    Ugrás a kezdőlapra