Kezdőlap

Tótkomlós

Iskolai élet
Hírek
Bemutatkozás
Dokumentumok
Iskolatörténet
O našej škole
Szakkörök
Harmónia
Diákjaink
Tantestület
Eredményeink
Elsősöknek
Rendezvényeink
Terembérlés
Pályázatok
Alapítvány
Óvoda
Diákönkormányzat
Žiacke stránky
Képek iskolánk életéről
Galéria

Versenyek, eredmények

2017/2018

 

Név

 

Osztály

 

Verseny Iskolai/
városi
Területi/
térségi

Megyei/

regionális

Országos/
nemzetköz
Helyezés Felkészítő, kapcsolattartó
Nagy Bianka 1. Spievanky

 

C       1. Fenyvesiné Szuda Judit
Hajdu Boglárka
Szpisák Júlia

1.

C  

2.

Csizmadia Zsófia
Lakatos Balázs

1.

C   3.

Proházka Nóra

2.

C   1.

Juhász Bettina

2. C   2.

Pál Jázmin

2. C   3.

Medve Melánia

3. b C   1. Krcsmériné Gyurkovics Mária
Pálfi Lilian 3. b C   2.
Hovorka Martin 3. a C 3.
Oláh Panna 4. C       1.
Csizmadia Etelka 4. C       2.
Fekete Dorina 4. C       3.
Szpisák Júlia 1.      Veršovačky C       1.  
Hajdu Boglárka 1. C       2.  
 Higgins James 1. C       3.  
Hroncsok Bianka, Csizmadia Zsófia 1. C   Különdíj  
Csontos Nelli 2. C     1.  
Fenyvesi Dorina, Proházka Nóra 2. C       2.  
Molnár Bence 2. C   3.  
Juhász Bettina 2. C       Különdíj  
Arany Mária, Medve Melánia 3. C       1.  
Julco Csilla, Birkás Dusán 3. C       2.  
Bartos Lili, Takács Levente, Roszkos Dávid 3. C       3.  
Skoda Milán, Kovács Jázmin 3. C       Különdíj  
Csizmadia Etelka 4. C       1.  
Proházka Ágnes 4. C       2.  
Oláh Panna, Kovács Lilien 4. C       3.  
 Szpisák Emma 6. C       1.  
Kovács Jázmin, Bedron Viktória 6. C       2.  
 Bakos Regina 5. C       3.  
Klement Hanna 6. C       Különdíj  
Szpisák Bozsena 7. C       1.  
Balog Lívia, Tóth Máté 7.
8.
C       2.  
Szuda György 8. C       3.  
Kojnok Boglárka 8. C       Különdíj  

Kretovics Renáta

Tóth Eszter

Vass Norbert

Koleszár Nóra

8. Vlastivedný kvíz

Honismereti vetélkedő

 

C       1.  

Tóth Máté
Tóth Tamás
Nagy Eszter
Mészáros Levente

8. C       2.  
Balog Lívia
Szpisák Bozsena
Kedves Bíborka
Rácz Eszter
7. C       2.  
Antal Mihály
Klement Hanna
Szpisák Emma
Faggyas Ábel
6. C       3.  
Nagy Eszter 8. Pitvarosi Népdaléneklő Verseny   C     1. Krcsmériné Gyurkovics Mária
Tóth Máté 8.   C     2.
Csizmadia Zsófia 1. Bendegúz levelezős verseny

matematika

        Arany fokozat Kapcsolattartó:
Proházkáné Keresztúrszki Éva
Proházka Nóra 2. Bendegúz levelezős verseny
anyanyelv
        Arany fokozat  
Csizmadia Etelka 4. Bendegúz levelezős verseny
matematika
        Arany fokozat  
Bedron Viktória 6. Bendegúz levelezős verseny
angol
        Arany fokozat  
Proházka Ágnes 4. Bendegúz levelezős verseny
matematika
        Ezüst fokozat  
Klement Hanna 6. Bendegúz levelezős verseny
angol
        Arany fokozat  
Szpisák Bozsena 7. Szlovák nyelv és irodalom       C 3. hely  
Balog Lívia 7. Szlovák népismeret       C 1. hely  
Kovács Anita 8. Szlovák népismeret C       Bejutott az országos döntőbe  
Bocsik Szabina 8. Szlovák népismeret C       Bejutott az országos döntőbe  
Szpisák Bozsena 7. Šaliansky Mako prózamondó verseny       C Különdíj  
Szpisák Júlia 1. Jankó János szavalóverseny C       Ezüst fokozat Fenyvesiné Szuda Judit
Arany Mária 3. a C   Ezüst fokozat
Iulco Csilla 3. b C Bronz fokozat
Szpisák Emma 6. József Attila szavalóverseny   C     3. hely és közönségdíj  
Nagy Eszter 8. A Magyarországi Szlovákok Kutatóintézete (ÚSTAV) versenye       C Különdíj  
Szuda György 8.       C Különdíj  
Balog Lívia 7.       C 2. hely  
Szuda György 8. Komplex angol területi verseny   C     5. hely Proházkáné Keresztúrszki Éva
Csizmadia Zsófia 1. Városi népdaléneklő verseny C       Bronz minősítés

Fenyvesiné Szuda Judit

Nagy Bianka 1. C      
Fenyvesi Dorina 2. C      
Simó Leila 2. C      
Pál Jázmin 2. C      
Fazekas Alexandra 2. C      
Lestyán Linda 4. C       Krcsmériné Gyurkovics Mária
Hajdu Boglárka 1. C       Ezüst minősítés Fenyvesiné Szuda Judit
Juhász Bettina 2. C      
Proházka Nóra 2. C      
Medve Melánia 3.b C       Krcsmériné Gyurkovics Mária
Proházka Ágnes 4. C      
Krátky Emese 4. C      
Csizmadia Etelka 4. C       Arany minősítés
Fekete Dorina 4. C      
László Zsombor 3. b C       Kiemelt arany minősítés
Oláh Panna 4. C      
Nagy Eszter 8. C      
Tóth Máté 8. C      
Szpisák Emma 6. Dobré slovo vers-és prózamondó verseny       C 1. hely
Szpisák Bozsena 8.       C 2. hely
Szpisák Emma 6. "Madarak és fák napja"  - rajzverseny (Orosháza) C 2. hely
Tóth Tamás 8. C 3. hely
László Zsombor 3.b Spievanky ... C Kiemelt 1. hely
Nagy Eszter 8. Spievanky .. C Kiemelt 1. hely
Kovács Anita
Nagy Eszter
Tóth Eszter
Urbancsok Ágnes
Tóth Máté
Valjer Dániel
7.-8. Spievanky .. C Kiemelt 1. hely
Szpisák Bozsena 7. Veršovačky C Kiemelt első hely
Szuda György 8. Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko? pályázat C 1. hely
Dani Regina
Faggyas Ábel
Szpisák Emma
 
6.  Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szakmai vetélkedője C 3. hely

    Ugrás a lap tetejére     Ugrás a kezdőlapra