Dokumentumok

VÍTAJTE U NÁS!

Köszöntjük intézményünk honlapján

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatásul közöljük, hogy iskolánkban a tanév 2020. szeptember 1-jén indul. Ezen a napon kapják meg a tanulók a tankönyveiket az osztályfőnöktől. A tanévnyitóról és egyéb egészségügyi intézkedésekről mindaddig nem tudunk tájékoztatást adni, amíg nem érkezik meg intézményünkbe az Oktatási Hivatal közleménye.

Kérem, a letölthető nyomtatványon jelezzék tanév kezdéséig, hogy gyermekük részére milyen étkezést igényelnek. Ehhez a kedvezményre jogosultak töltsék ki az erre vonatkozó  nyomtatványt, a szokásos módon mutassák be, illetve csatolják a szükséges igazolásokat.

Az étkezés első napjáról és az étkezési díjakról később adunk tájékoztatást.

Az online oktatás miatt elmaradt hit-és erkölcstanról szóló nyilatkozatokat is kérjük kitölteni.

A nyilatkozatok elérhetők az iskola titkárságán vagy a zárt csoportokban.

Az iskolakezdés zavartalanságának érdekében a nyilatkozatokat 2020. augusztus 24-től folyamatosan várjuk a titkárságon.

Kérjük szíves türelmüket a következő tájékoztatásig!

Iskolavezetés

Az elektronikus napló linkje: https://szlovakisk.mozanaplo.hu

Elérhetőségeink

Postacím:                5940 Tótkomlós, Földvári utca 1.

Telefon/Fax:          06/68/462-076

E-mail:                     titkarsag@szlovakisk-tkomlos.sulinet.hu

WEB:                       www.tkszlovakiskola.sulinet.hu

Kérjük, válasszon a linkek közül!