Elsősöknek

Köszöntjük intézményünk honlapján

Képek az iskolai farsangról

Versenyeredmények

Az angol nyelvi mérés eredményei

Bűnmegelőzési Hírlevél

Ebédfizetés: 2017. június 12-14-ig.

Felmentés iránti kérelem

Az elektronikus napló linkje: https://szlovakisk.mozanaplo.hu

Kedves Szülők!

Értesítjük Önöket, hogy 2013/2014-es nevelési évtől kezdődően a Diófa utcai óvoda és az Erzsébet utcai óvoda - fenntartó változása miatt -  szétvált, az óvodák neve megváltozott.

A Diófa utcai óvoda új neve: Szlovák Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda.

A szétválást követően 2013. szeptember 1-től a szülőknek, a Diófa utcai óvodában kell beíratni  minden év közben érkező, és a továbbiakban minden új leendő kiscsoportos gyermeket, akiket a Diófa u. 10. szám alatt lévő óvodába szeretnének járatni.

Köszönjük érdeklődésüket!

Tótkomlós, 2013. szeptember 2.

Az óvoda dolgozói

Elérhetőségeink

Postacím:                5940 Tótkomlós, Földvári utca 1.

Telefon/Fax:          06/68/462-076

E-mail:                     titkarsag@szlovakisk-tkomlos.sulinet.hu

WEB:                       www.tkszlovakiskola.sulinet.hu

Kérjük, válasszon a linkek közül!