Dokumentumok

A Média szakkör tagjai írták

A Határon Túl Élő Szlovákok Világszövetségének képviselői jártak nálunk

Boli u nás predstavitelia Svetového združenia Slovákov v zahraničí

Elsőként az alsósok mutatták meg tánctudásukat. Vendégeinknek nagyon tetszett a gyerekek műsora.

Najprv sa predstavili s tancom žiaci nižšieho stupňa. Hosom sa vežmi páčil program detí.

Ezután a vendégek az iskoláról szóló prezentációt nézték meg. Hostia pozreli prezentáciu o škole.

Az evangélikus ifjúság meghívására vendégeink megnézték a Passió árnyjátékot, majd közös istentiszteletre került sor az evangélikus templomban.

Hostia pozreli Paššie na pozvanie evanjelickej mládeže. Spoločné Bohoslužby v evanjelickom kostole.

Ismét jól sikerült a Sámli buli

Znovu sa dobre podarila Šámliková zábava

A diákok is nagyon segítőkészek voltak.
Žiaci boli vežmi ochotní.

A szülők is szívesen vettek részt a munkában.

Rodičia sa tiež radi zapojili do práce.

Egész délután készültek a jobbnál jobb ételek.

Celé popoludnie sa pripravoli chutné jedlá.

A 7. és 8. osztály segítségével a gyerekek gyorsasági versenyeken vehettek részt az akadálypályákon.

Pomocou 7. a 8. triedy sa deti mohli zúčastni rýchlych pretekov na prekážkových trasách.

Jelsavai vendégek iskolánkban

Hostia z Jelšavy v našej škole

A testvérvárosunkból érkező látogatók érdeklődve nézték műsorunkat és hallgatták énekeinket. Szlovák táncokat mutattunk be vendégeinknek. A felsősök szívesen mutatkoztak be produkciójukkal.  A táncaink után az igazgatónő mutatta be iskolánkat.

Hostia z partnerského mesta radi pozerali naše tance a počúvali nᚠspev. Predniesli sme slovenské tance. Žiaci vyššieho stupňa sa s radosou predstavili svojím programom. Po tancoch pani riaditežka predstavila našu školu.

Ďalej k fotkám

Ugrás a lap tetejére    Ugrás a kezdőlapra